Maansiirtoliike Veljekset Pakkala Oy

Y-tunnus: 9122032-3

Korjaamontie 15
84100 YLIVIESKA

Ylivieskan toimipiste
Korjaamontie 15
84100 Ylivieska

Sievin toimipiste
Salonmäentie 230
85430 SIEVI

Tilaukset ja myynti

Mika Pakkala / Kiviainekset ja maanrakentaminen
040-5037806 / mika@veljeksetpakkala.fi
Marko Pakkala  / Kiviainekset ja maanrakentaminen
040-5440222 / marko@veljeksetpakkala.fi
Matti Pakkala / Murskaus ja seulonta
040-7383291 / matti@veljeksetpakkala.fi
Jussi Pakkala / Murskaus ja seulonta
040-0569781 / jussi@veljeksetpakkala.fi
Vesa Törmälehto / Nosturitilaukset
040-5762743 / vesa@veljeksetpakkala.fi 

Laskutus
Sari Pakkala / 040-5754676  sari@veljeksetpakkala.fi

Verkkolaskut
Maansiirtoliike Veljekset Pakkala Oy
Verkkolaskutusosoite 003791220323
Operaattori OpusCapita Group Oy
Oper.välittäjätunnus 003710948874

Paperilaskut
Maansiirtoliike Veljekset Pakkala Oy
PL 57760
00063 LASKUNET
 

Pyydä tarjous